Certyfikat wzorowej plaówki

W roku szkolnym 2020/2021 oddział przedszkolny przystąpił do realizacji całorocznego projektu: ?„Mały Miś w świecie wielkiej literatury”. Jego realizacja posłużyła przede wszystkim rozwojowi czytelnictwa i rozwijaniu kompetencji kluczowych dzieci. Stanowił atrakcyjną formę realizacji zadań przedszkola opisanych w podstawie programowej. Co więcej - projekt wpisał się w zalecane sposoby i warunki realizacji podstawy. Udział w projekcie sprzyjał kształtowaniu kreatywności dzieci i rozszerzał zakres stosowanych metod pracy z dzieckiem. Czytelnicze spotkania stały się rytuałem, wprowadzały do omawiania wielu ważnych tematów w twórczy, niekonwencjonalny sposób. Misiowe zadania stwarzały sytuacje do twórczych zabaw – plastycznych, ruchowych, muzycznych.
Zrealizowano następujące moduły:
1) Książki dzieciństwa ???
2) Mały Miś w świecie emocji ?????????
3) Dbamy o zdrowie z Małym Misiem ?‍⚕️?‍⚕️?????
4) Zmisiowany eko-kalendarz ??
5) Misiowe laboratorium "Czterech żywiołów" ?????
6) Mały miś i supertajny projekt ??
Dzięki temu oprócz indywidualnych certyfikatów dla koordynatora projektu, otrzymaliśmy również certyfikat wzorowej placówki.
Zrealizowano następujące moduły:
1) Książki dzieciństwa ???
2) Mały Miś w świecie emocji ?????????
3) Dbamy o zdrowie z Małym Misiem ?‍⚕️?‍⚕️?????
4) Zmisiowany eko-kalendarz ??
5) Misiowe laboratorium "Czterech żywiołów" ?????
6) Mały miś i supertajny projekt ??
Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby i tekst „Coon CERTYFIKAT WZOROWEJ PLACÃWKI MAŁEGO MISIA w ÅWIeCIE WIeLKIEJ LITERATURY! Serdeczne gratulacje ukończenie zmisiowanych zadań dla SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KOWALCZYKA w RZESZOTARACH To w ramach naszego wspólnego projektu! ogromna radość, chętnie bierzecie udział naszych przygodach. Wasze ngażowanie jest przykładem dla przedszkolaków całej Polski! Rzecznik Dziecka Mikołaj Patronat honorowy R05_649_901 Ameta Tonafat DyrektorPrzedszkolaPublicznego Konefał Kolbuszowej Maciej Barańşki Menedżer marketingowej wydawnictwa MAC Edukacja Poset Halil 2020/21 MAI ŚWIECIE Redaktor „Bliżej Przedszkola" LITERATURY kompleksowe mac WUKROPEK przedszkola”

Data dodania: 2021-06-27 19:26:24